کاراتی‌وی رسانه رویدادهای کارآفرینی بانوان در آپارات

❤️ مفیدترین ویدئوهای آموزشی و انگیزشی را در کاراتی وی دنبال کنید

بازگشت به شبکه کارابانو

کاراتی‌وی رسانه رویدادهای کارآفرینی بانوان در آپارات

کاراتی‌وی رسانه آنلاین رویدادهای کارآفرینی بانوان

رویداد کارآفرینی بویژه در حوزه بانوان مقوله‌ای است که تنها راه برون رفت از بحران‌های اقتصادی، تحریم، پایین بودن سطح درآمد، نارضایتی از شغل و درآمد فعلی و از همه مهمتر موتور محرکه اقتصاد جوامع و ایجاد نشاط و انگیزش فردی و سینرژی اجتماعی است. کاراتی‌وی رسانه آنلاین رویدادهای کارآفرینی بانواندر کشور ما طی سال‌های اخیر به این مهم اهتمام ویژه‌ای شده بویژه در حوزه کارآفرینی بانوان. در حال حاضر بانوان با انگیزه به دنبال راه‌هایی برای توسعه اقنصادی و افزایش سطح درآمد خود و خانواده خویش هستند و دولت‌ بویژه شهرداری‌ها و کمیته امداد در این حوزه به نحو شایسته‌تری ورود کرده‌اند.برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های کارآفرینی و مشاغل خانگی یکی از جمله فعالیت‌ها و امکاناتی است که در اختیار کارآفرینان قرار گرفته است.
اما آنچه حایز اهمیت است این است که غالب کارآفرینان در عرضه و فروش محصولات خود با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. برای پاسخ به این نیاز مجموعه کارگاه‌هایی آماده برگزاری است تحت عنوان ارتباط دوجانبه.

همچنین مدیران مراکز آموزشی، صاحبان کسب و کارهای کوچک و خانگی آگهی‌های خود را به صورت رایگان در مجله تبلیغاتی کاراآنلاین منتشر کنند و به مشتریان خود امکان برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه را بدهند.

با کارا آنلاین همیشه دیده شوید

📽 کارا تی وی در آپارات: کارآفرینی بانوی میاندوآبی

تجلیل از بانوان نمونه کارآفرین

بانوی کارآفرین میاندوآبی باهمت و تلاش خود بزرگترین تعاونی بانوان استان را با ۱۰ شعبه در مناطق مختلف شهر میاندوآب ایجاد کرده است.

📽 کارا تی وی در آپارات: کلاس درس برایان تریسی

برای چند دقیقه در زندگی همان کسی خواهید شد که فکر می‌کنید

📽 کارا تی وی در آپارات: نمایشگاه بانوان شهریار

نمایشگاه دستاورد های زنان کار افرین در بوستان کودک شهریار برپا شده است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسول کمیته بانوان فرمانداری شهریار با بیان اینکه در این نمایشگاه ۲۸ غرفه راه اندازی شده است گفت: بیش از ۵۰ بانوی کارآفرین محصولات و تولیدات خود را در این نمایشگاه به نمایش و فروش مستقیم می‌رسانند . شعبانی با اشاره به اینکه بیش از ۴۰۰ بانوی کار افرین در شهرستان شهریار فعالیت دارند افزود: تولیداتی از قبیل کیف و کفش، محصولات اورگانیک غذایی، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی و خط، خیاطی و محصولات کشاورزی حاصل دسترنج بانوان کار افرین در این نمایشگاه به صورت مستقیم عرضه شده است.
این نمایشگاه به مدت ۲ هفته از صبح تا شب در بوستان کودک شهریار دایر است .

📽 کارا تی وی در آپارات: فرصت های کارآفرینی و اشتغالزایی بانوان باید توسعه یابد

یکی از مهمترین ابزارهای توسعه کارآفرینی و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرهای بزرگ توسعه فرصت های کارآفرینی در جوامع کوچک بویژه روستاهاست. علیرغم تصور غالب مردم در روستاها و جوامع کوچک فرصت های ناب کارآفرینی و اشتغالزایی وجود دارد که باید بدرستی شناخته شوند.

📽 کاراتی وی در آپارات: رشد انگیزش فردی و اجتماعی در جوانان

انگیزش فردی بزرگترین عاملی است که می تواند جامعه را از هرگونه رکود، خمودگی و افسردگی به هر شکل آن رهایی بخشد، این موضوع باید در کلیه سطوح آموزشی و در تمام طول عمر مورد توجه ویژه باشد. …

📽 کارا تی وی در آپارات: تعمیرگاه دوچرخه_ فیلم برگزیده جشنواره جوان-مهارت-اشتغال؛ تابستان ۸۶

📽 کارا تی وی در آپارات: تجربه خانم عبدالرحمان در کشور موریتانی

📽 کارا تی وی در آپارات: احساس خوب کمک کردن

مشارکت اجتماعی یعنی درک متقابل از اجتماع و توجه به آن، یعنی بی‌چشم‌داشت محبت ورزیدن و عاشق بودن ….

📽 کارا تی وی در آپارات: چگونه به عنوان کارآفرین زن جدی گرفته شویم

این مورد در خصوص زنان بسیار مهم است، چگونگی رفتار در فضای مجازی بسیار مهم است، اگر می‌خواهید به عنوان یک کارآفرینی زن جدی گرفته شوید نباید مطالب مسخره و دور از شأن را به اشتراک بگذارید، نباید وار مسائل سیاسی شوید، باید با آداب معاشرت رفتار کنید، فضای مجازی شما باید صرفاً معرف و بازتاب شخصیت وکار شما باشد؛ اگر کار شما مدلینگ است و یا در یک شرکت مد کار می‌کنید و یا در یک شرکت امور مالی فعالیت می‌کنید فضای مجازی شما باید شخصیت و نوع تخصص و حرفه شما را به مخاطب منتقل کند، از این حطیه خارج نشوید،

📽 کارا تی وی در آپارات: فنون مذاکره به شیوه استیو جابز در مجتمع آموزشی رهرو

کارگاه یک روزه فنون مذاکره به شیوه استیو جابز (مقدماتی) در مجتمع آموزشی رهرو در مورخه ۲ اردیبهشت ۹۸ با حضور جمعی از مدیران ارشد سازمان ها برگزار شد. مجری و سخنران کارگاه آقای فریبرز ذبیحیان مدرس و مشاور ارشد انجمن کارآفرینان فنی وحرفه ای بود. با توجه به کاربردی بودن مطالب ارائه شده در این کارگاه و استقبال مدیران در آینده نزدیک مجدداً برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت karabanoo.com مراجعه کنید

📽 کارا تی وی در آپارات: فنون مذاکره به شیوه استیو جابز در مجتمع آموزشی رهرو

📽 کارا تی وی در آپارات: فنون مذاکره به شیوه استیو جابز در مجتمع آموزشی رهرو (۳)

“📽 کاراتی وی در آپارات: مادران کارآفرین در لهستان، جنبشی نوین

📽 کاراتی وی در آپارات: قانون جذب بخش اول”

📽 کاراتی وی در آپارات: قانون جذب بخش دوم

📽 کارا تی وی در آپارات: فنون مذاکره به شیوه استیو جابز در مجتمع آموزشی رهرو (۴)

آلبوم تصویری کارگاه فنون مذاکره در مجتمع ورزشی شهربانو منطقه ۸

کارگاه فنون مذاکره به شیوه استیو جابز

اخبار کوتاه

بانکها به جای ساخت “مال” به تولید کمک کنند؛

یک کارشناس حوزه کار، ساخت و ساز مال‌ها و مرکز خریدهای تجاری را به منزله کارآفرینی ندانست و گفت: منابع بانک‌ها به جای لوکس‌سازی باید به سمت تولید و اشتغال برود، چرا که تنها راه حفظ امنیت شغلی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، تقویت تولید است

عوامل مؤثر بر تشخیص فرصت‌های کارآفرینی

کارآفرینی و شناسایی سریع و دقیق فرصت‌های موجود در این زمینه، از اهمیت بالایی در توسعه اقتصادی و اجتماعی جوامع فعلی برخوردار است. پژوهشگران کشور، تأثیر خودکارآمدی و اشتیاق کارآفرینانه افراد را در این خصوص مورد بررسی قرار داده‌اند.

ساخت مال‌ها، لوکس سازی یا کارآفرینی؟

یک کارشناس اقتصادی ساخت و ساز مال‌ها و مراکز تجاری از این دست را به شرط آن که به کاهش هزینه‌های تولید و توزیع و رضایت مصرف‌کننده نهایی منجر شود، مفید و قابل توجیه دانست.

نوآوری

افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی بروجرد

زیست بوم کارآفرینی نوآوری به هم‌دلی و خواست همه بخش‌های جامعه نیاز دارد و جامعه باید میان جوان کارآفرین و کسی که تمنای استخدام و پشت میزنشینی دارد، تمایز قایل شود.

راه اندازی مرکز نو آوری و فن آوری در منطقه آزاد اروند

معاون اقتصادی و توسه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت:با توجه به مصوبه هیئت محترم وزیران و در راستای اقتصاد دانش بنیان ابلاغی توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مرکز نو آوری و فن آوری در منطقه آزاد اروند راه اندازی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند به نقل از فارس ، سید علی موسوی اظهار کرد: اقتصاد دانش بنیان، تشکیل زیست بوم، نوع آوری و فن آوری پتانسیل بسیار مناسبی جهت توسعه کار آفرینی مبتنی بر فن آوری است.
وی با بیان اینکه رئیس جمهور مناطق آزاد را پایلوت کسب و کارهای نوین می‌داند، افزود: منطقه آزاد اروند نیز در همین راستا اقدام به راه اندازی مرکز نوآوری و فن آوری با همکاری بخش خصوصی و شتاب دهنده‌های مطرح کشور کرده است.موسوی بیان کرد: این مرکز پایگاهی متشکل از المان‌های مختلف با کارکرد و ایجاد یک شبکه پیوسته مابین صاحبان ایده و زینفعان عرصه نو آوری و فن آوری جهت حمایت از کار آفرینی مبیتنی بر نوآوری در منطقه است که ماموریت اصلی آن اجرای کامل چرخه تبدیل دانش به ارزش است.وی با اشاره به اینکه تعدد مراکز دانشگاهی در منطقه یک پتانسیل مهم در این زمینه است،گفت: کار آفرینی مبتنی بر نوآوری عموما تحت عنوان استارتاپ شناخته می‌شود. عمده تمرکز مرکز نوآوری و فن آوری بر ایجاد توسعه کسب و کارهای استارت آپی با کمک از ظرفیت‌های منطقه خواهد بود.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها عنوان کرد: این اکو سیستم به عنوان حامی اصلی استارت آپ‌ها نقش کلیدی در فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کارهای نوین، توسعه محصولات و خدمات نوآورانه، توسعه اقتصاد دانش بنیان، خلق ثروت، ارتقاع تکنولوژی و اشتغال زایی سالم و مولد در منطقه را دارد.

پایان کار بیست و سومین دوره از مسابقات نادکاپ شریف

بیست و سومین دوره از مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
نادکاپ بزرگترین و متنوع ترین جشنواره دانش آموزی کشور در حوزه علوم نوین با رویکرد STEAM و PBL است که با حضور بیش از ۲۴۰۰ شرکت کننده از ۱۰۰ شهر کشور در ۱۲ بخش و ۵۵ رشته متنوع در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
آموزش مهارت محور، پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و تقویت هویت ملی و فرهنگی دانش آموزان با تاکید بر نیازسنجی و توانمندی‌های علمی و عملی داخلی و تجربه کار گروهی شیرین از اهداف نادکاپ شریف است که بعنوان یکی از با سابقه ترین مسابقات دانش آموزی در کشور شناخته می شود.
لازم به ذکر است برای اولین بار در کشور، بخشی ویژه در حوزه آینده پژوهی در این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده بود. ادامه …

استارت آپ

مصاحبه جسیکا او. متیوز؛ بنیانگذار آنچارتت پاور در مورد ایجاد استارت‌آپ انرژی آنتی سیلیکون ولی

«من جسیکا متیوز بنیانگذار و مدیر ارشد آنچارتت پاور (Uncharted Power) هستم. قبلا به همه می‌گفتم که من ترکیبی کامل از بیل نای (Bill Nye – مجری برنامه‌های علمی) و بیانسه هستم.»
جملات آغازین متیوز در گرهمایی اخیر دمو دی (Demo Day) شرکت دیزنی حاوی حقایق زیادی است؛ دمو دی محل حضور استارت‌آپ‌هایی است که مرحله استفاده از سرمایه‌گذاری شتاب‌دهنده دیزنی (Disney Accelerator) را کامل کرده‌اند….  ادامه…

معرفی ۹ استارت‌آپ توسط بانک اقتصاد نوین به سرمایه گذاران

با همکاری شتابدهنده نوین تک و به‌منظور ایجاد فرصت‌های توسعه کسب‌و‌کارهای نوپا، دومین رویداد «Demo Day» این شرکت برگزار و تیم‌های راه یافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده نوین‌‌تک برای جذب سرمایه، در مقابل سرمایه‌گذاران به ارائه کسب‌و‌کار خود پرداختند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور صدرهاشمی‌نژاد بنیان‌گذار این بانک، رئیس و اعضای هیات‌مدیره شرکت پرداخت نوین و شماری از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی  برگزار شد، ۹ تیم استارت‌آپی که از سال پیش در شتاب‌دهنده نوین‌‌تک مستقر و به فعالیت پرداخته‌اند، به سرمایه‌گذاران معرفی شدند. محمدرضا قبادی، مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌‌تک در مراسم ارائه استارت‌آپ‌های چرخه دوم به سرمایه‌گذاران گفت: چرخه اول شتاب‌دهنده نوین‌تک از آبان ۹۶ آغاز شد و تا پایان خرداد ۹۷ ادامه داشت و از مرداد ماه ۹۷ وارد چرخه دوم شتاب‌دهنده شدیم. وی افزود: کسب‌و‌کارهایی که امروز خود را معرفی می‌کنند از میان بیش از ۲۱۰۰ ایده و تیم انتخاب شده‌اند که بعد از چند مرحله بررسی و ارزیابی، ۹ تیم به چرخه دوم راه
یافته و امروز با عبور از چالش‌های متعدد به مرحله ارائه به سرمایه‌گذاران رسیده‌اند. در ادامه این مراسم برخی تیم‌ها نظیر «آوافیکس» پلت‌فرم درخواست تعمیرکار لوازم دیجیتال در محل، «ارتبات» سرویس ارتباط با مشتریان بر مبنای هوشمصنوعی، «اپتیت» پلت‌فرم تناسب اندام، «مقوا» پلت‌فرم بازار چاپ و «آی‌کَتِل» پلت‌فرم پایش هوشمند سلامت دام بر مبنای اینترنت اشیا به معرفی کسب‌و‌کار خود به سرمایه‌گذاران پرداختند.

ارزش گذاری استارتاپ‌ها

شاید بسیاری از ما واژۀ استارت‌آپ را شنیده و برداشتی از آن را در ذهن داشته باشیم. اما این مدل کسب‌و‌کار قواعد و اصولی دارد که به جز فعالان حرفه‌ای این حوزه، کمتر کسی در کشورمان با آن‌ها آشناست.
از این پس، مهدی نایبی رییس هیات مدیره و هم‌بنیان‌گذار شرکت الوپیک، طی سلسله مقالات و ویدیوهایی به توضیح و تشریح نکاتی می‌پردازد که می‌تواند برای هرکسی که رویای داشتن یک کسب و کار موفق را در سر دارد، موثر باشد.
برای ساختن یک ساختمان، احداث یک رستوران یا غیره… به میزان مشخصی از سرمایه نیاز خواهید داشت. به طور مثال قیمت زمین، مصالح و نیروی کار مشخص است و به همین دلیل می‌توان محاسبه کرد که هزینۀ کل برای هر بخش چقدر خواهد بود و سود حاصل از فروش این ساختمان چقدر است. ساخت کارخانه‌ها هم به همین ترتیب است اما این روش تنها برای کسب‌وکارهای سنتی کاربرد دارد و نمی‌توان برای استارت‌آپ‌ها از این شیوه بهره برد.     ادامه …

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به شبکه کارابانو