نوشته‌ها

بازگشت به نوشته‌ها

دلایل ضرورت خلاقیت در فروش در دنیای شرکت‌های رقابتی

همه مدیران بر این باورند که تمامی قدرت شرکت‌شان بخاطر حرکت های موفق در دنیای کسب‌وکار شان، چیزی مهمتر از نظم ، بصیرت و انسجام و استحکام است.

ایجاد هر گونه خلاقیت بهترین روش در حفظ و بقاء دنیای کسب ‌و کار شما است. خلاق بودن در تولید،فروش و یا بازاریابی باعث توسعه تولید یک شرکت به‌صورت مستقیم می شود. باید بدانید که خلاقیت در تولید محصولات باعث بالا رفتن کیفیت محصول و در نتیجه بالا رفتن فروش آن محصول می شود و مردم نیز در آینده به محصولات تولید آن شرکت اعتماد بیشتری می کنند.

نتیجه‌گیری‌ها نشان می‌دهد که ایجاد خلاقیت فقط یک واژه نیست بلکه روشی برای بهبود یافتن عملکرد هر شرکت می باشد

لازم است بدانید برای هر شرکت مدرن و رو به رشد دارا بودن خلاقیت بسیار ضروری است و این دارایی مستلزم یک فکر خلاق می باشد. همه سازمان ها نیاز به یک فکر جاه‌طلبانه جهت مدیریت خلاقیت در دورن و بیرون سازمان دارند.

 سازمانی به نام سازمان مطالعات جهانی مدیریت، پی دبلیو سی (PWC) می گوید «شرکت های موفق، خلاقیت و کانون های اجرایی منظم را به شیوه ای با هم ترکیب می کنند تا بتوانند در تمرکز خود با توجه به فرصتی هایی که به دست می آورند، تغییرات اعمال کنند.

ایجاد خلاقیت علی الخصوص  در زمانی هایی که ساختارها و فرآیندهای سازمانی نیاز به ترغیب و تشویق تفکر خلاقانه دارند، بسیار مفید است. عموما مصرف کنندگان هر کالا بهترین منبع برای گرفتن الهامات آن دنیای کسب و کار بوده‌اند

این الهامات به این نکته اشاره دارد که مصرف کنندگان پتانسیلی خلاقانه در فرایند نوآوری دارد، این فرایند به معنی تبدیل مصرف‌کننده یا کارمندان سازمان به منبعی از دیدگاه‌ها و ایده‌های خلاقانه است همه سازمان‌های معتبر و معروف دنیا چنین فرایندی را انجام می‌دهند.

 

فریبرز ذبیحیان

مدرس و مجری کارگاه‌های مدیریت

social position advance

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به نوشته‌ها